Czy warto inwestować w ogrodzenie dla psa?

ogrodzenie dla kota

Zdrowy pies musi spędzać odpowiednią ilość czasu na zabawie poza domem, jednak nieupilnowany pupil może dokonać w ogrodzie wielu nieodwracalnych szkód. Temperamentne zwierzęta mogą również podkopywać ogrodzenie i wymykać się poza teren ogrodu. Zapobiec temu może ogrodzenie bezprzewodowe.

Jak działają ogrodzenia dla psów?

ogrodzenie dla kota

Ogrodzenia dla psów działają w sposób bezprzewodowy i za pomocą impulsu emitowanego przez obrożę, dają znać zwierzęciu, aby nie zbliżało się do danego obszaru. Teren ochrony ustala się za pomocą specjalnych przewodów antenowych, które następnie synchronizuje się z nadajnikiem oraz z obrożą. Cały system jest bezpieczny dla zwierzęcia i dla ludzi, a dodatkowo nie szpeci ogrodu. Kable mogą zostać przysypane ziemią lub korą, co nie zakłóci działania ogrodzenia.

Zalety ogrodzenia dla psa

Bezprzewodowe ogrodzenie dla psa doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie właściciel chce powstrzymać psa przed opuszczaniem terenu ogrodu lub przed zbliżaniem się do danej części podwórka. Nieupilnowane psy mogą niszczyć kwiatowe rabatki lub uparcie wskakiwać do oczka wodnego. Ogrodzenie dla kota również doskonale pełni swoją rolę, powstrzymując czworonogi przed opuszczaniem działki. Dobra oferta jest dostępna na https://www.obroza-elektryczna.pl/ogrodzenia-dla-psow-i-kotow/.