Bezpieczny spacer z psem

obroża led dla psa

Spacer to jeden z najważniejszych momentów w ciągu dnia dla naszego czworonoga. Warto zadbać, by był on nie tylko wesoły, ale również bezpieczny. Dlaczego warto mieć obrożę led dla psa?

Codzienny rytuał

Spacer, najlepiej w parku czy w lesie to duże wydarzenie dla psa, nawet jeżeli jest tam 3 razy dziennie. Psy w ferworze zabawy potrafią oddalić się od właściciela. Świecąca obroża dla psa pozwala w takiej sytuacji czuć się właścicielowi komfortowo, gdyż mimo większej odległości oraz krzaków nadal bez problemu może zlokalizować swojego zwierzaka.

obroża led dla psa

Obroża led daje światło ciągłe, pulsujące oraz migające. Sposób świecenia można ustawić tak, jak właścicielowi wygodnie. W żadnym z trybów pies nie odczuwa dyskomfortu i zajmuje się spacerem, nie zwracając uwagi na obrożę led.

Nagłe sytuacje

Jednym z najgorszych wydarzeń dla właściciela psa jest moment utraty kontroli nad zwierzęciem. Taka sytuacja zdarzyła się chociaż raz każdemu właścicielowi, nawet jeżeli ma bardzo dobrze wytresowanego psa.

Pogoń za kotem, panika z powodu wybuchu petardy, czy pogoń za innym psem to chleb powszedni dla naszych zwierzaków. Świecąca obroża dla psa pozwala zobaczyć pędzące zwierzę z dużej odległości. Taki gadżet może uchronić psa przed potrąceniem przez samochód, czy zlokalizować go wieczorem, gdy zabłąka się na nieznajomym terenie.

Obroża led dla psa jest również dobrym sygnałem dla każdego, kto znajdzie psa, że jest to zwierzak w tarapatach, któremu należy pomóc. Sprawdź https://www.obroza-elektryczna.pl/swiecace-obroze/.