Nowoczesne rozwiązanie problemów z nadmiernym szczekaniem.

stacja antyszczekowa

Wyobraź sobie taką sytuację: Jest noc albo masz rodzinne spotkanie. Jednak twój kochany przyjaciel nie zdążył się jeszcze nauczyć, kiedy powinien alarmować swojego Pana o zagrożeniu. Nie zdążyłeś go w szybkim tempie oduczyć szczekania albo nie miałeś na to czasu. Nie chcesz też tracić pieniędzy i wysyłać pupila na drogie szkolenie.

Istnieje alternatywne rozwiązanie.

Antyszczekacz ultradźwiękowy to rozwiązanie pozwalające domownikom bez przeszkód śnić o swoich marzeniach, jak i o nich rozmawiać w gronie przyjaciół. Antyszczekacz generuje ultradźwięki słyszalne tylko dla zwierzaka, co powoduje u niego zniechęcenie do tracenia głosu.

stacja antyszczekowa wodoodpornaJak to działa w praktyce?

Stacja antyszczekowa powinna zostać umieszczona w miejscu gdzie pies jest najczęściej skory do niechcianych zachowań. Zaleca się korzystanie z kilku takich urządzeń, po jednym na każdy obszar, w którym pies szczeka. Warto jednak zaznaczyć, że jest to tymczasowe rozwiązanie, do którego pupil może się przyzwyczaić. W takich przypadkach zaleca się stosowanie obroży anyszczekowej. Zaznacza się, że żadne urządzenie generujące ultradźwięki nie powinno być stosowane na zwierzęciu z chorym albo uszkodzonym słuchem.

Zapobiegnij zagrożeniu.

Lubimy przebywać na świeżym powietrzu. Często z dala od cywilizacji. Istnieje jednak zagrożenie, że podbiegnie do nas warczący, bezpański pies. Warto mieć przy sobie antyszczekacz, który sprawdza się również jako odstraszacz dla niebezpiecznych psów.

Jeśli potrzebujesz takiego sprzętu dla swojego psa polecam antyszczekacz dostępny w sklepie obroża elektryczna.